سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سمفونی شکوفه ها

مشخصات پوستر دیواری کلاسیک طرح سمفونی شکوفه ها

کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها، هنر ژرف خالق طبیعت بکر را به نمایش گذاشته است. این طرح همچون یک اثر فوق العاده زیبا و سرشار از حس بوده و ویژه طبیعت دوستانی است که دلشان می خواهد بر روی دیوار پذیرایی شان، برشی از طبیعت بکر را، میهمان کنند.
وقتی روی تخت خواب مشغول استراحت هستید، چه چیزی زیباتر از اینکه در مقابل چشمان شما منظره ای از طبیعت کوهستان پر شکوفه باشد، که در بلندای آن بلبلان مشغول اجرای سمفونی زیبای بهار هستند؟! و یا اگر به تازگی کسب و کاری به راه انداخته اید و در پی جذب مخاطب هستید و می خواهید افقی روشن و سرشار از امید در فضای کاریتان حاکم باشد، این پوستر دیواری کلاسیک، گزینه بسیار خارق العاده ای برای شما است.

کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها

کاربرد کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها

قرار گرفتن کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها، بر روی دیوار و در مقابل چشمان تیز بین شما، می تواند شما را به اوج موفقیت و امید به آینده ای روشن سوق دهد. این محصول، با زمینه ساده ای که دارد، دست شما را برای انتخاب هر نوع مبل و پرده ای باز می گذارد. زمینه روشن این طرح موجب می شود تا فضای مورد نظر شما بزرگ و دل باز جلوه کند.
با انتخاب این پوستر دیواری، بی شک می توان یک اتاق خواب رویایی را دیزاین کرد. یک رو تختی نباتی رنگ در کنار سمفونی شکوفه ها می تواند یک فضای استراحت خارق العاده را رقم بزند.اگر از این کاغذ دیواری برای دیزاین پذیرایی استفاده کردید، توصیه می کنیم از اکسسوری هایی با طیف طلایی رنگ غافل نشویدبرای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از پوستر دیواری سفارشی سمفونی شکوفه ها

از مهمترین مزایای کاغذ دیواری کلاسیک سمفونی شکوفه ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ