سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز

مشخصات کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز

اگر طرفدار طرح های فانتزی و زیبا هستید حتما نگاهی به کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز بیاندازید. در زمینه این طرح، ترکیبی از بخش های رنگی و سیاه و سفید به کار رفته که شکلی جذاب و مبهم به تصویر می بخشد. در دنیای سیاه و سفید، رنگ هایی وجود دارند که ثابت می کنند همیشه می توان امیدوار بود. این طرح با پرهای راست قامت و رو به آسمان با ظاهری شگفت انگیز، آزادی و امیدشان را نشان می دهند.
علاوه بر جنبه مفهومی طرح، ترکیب رنگ سیاه و سفید با رنگ های مختلف، این پوستر دیواری را به یک بالانس متناسب می رساند و می تواند در کنار انواع دکورها زیبا و مرتبط به نظر برسد.

کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز

کاربرد پوستر دیواری کلاسیک طرح رویای پرواز

به پرهای منظم و در صف ایستاده در کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز نگاه کنید، نظم و لطافتشان دست خیال شما را می گیرد و به دنیایی نرم و رویایی می برد. این سبک از کاغذ دیواری، که با تلفیق رنگی خاص خودشان محیط را زیبا می کنند، برای شما احساسی از جنس امنیت و آرامش را به ارمغان می آورند.

اگر طرفدار طرح های شیک و ساده هستید این پوستر دیواری کلاسیک یکی از جذاب ترین گزینه ها برای شما محسوب می شود. برای ست شدن دیوارهای مجاور این محصول می توانید از کارهایی که طرح های ساده، روشن و ریز دارند استفاده نمایید.

همچنین در بخش هایی مانند کفپوش ها نیز رنگ های سفید با طرح مرمرین گزینه ای مناسب در کنار این پوستر دیواری می باشند. سفید، نارنجی و ارغوانی را در قسمت های پارچه ای مانند مبلمان و پرده ها به کار ببرید تا تنوع رنگ ها هارمونی فضا را بیشتر نماید. این کاغذ دیواری را می توانید در اتاق خواب، اتاق تلویزیون، راهرو ها و پذیرایی نصب نمایید. برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری پوستری رویای پرواز

از مهمترین مزایای کاغذ دیواری کلاسیک رویای پرواز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ