سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سه بعدی طرح بوستان گل

مشخصات کاغذ دیواری پوستری بوستان گل 

پوستر دیواری سه بعدی بوستان گل طرحی دل فریب از گل های اردیبهشتی زیبایی هم چون رزهاست که از لابه لای غوغای برگ ها به چشم نوازی پرداخته اند و نمایی دل انگیز، از یک طاق پر گل زیبا را تشکیل داده اند. در لابه لای گل های رز، گل های سپید نیز درحال سرک کشیدن به سمت و سوی رزها هستند تا بتوانند خودشان را به نمایش بگذارند.

آسمان آبی رنگ فیروزه ای، به طرز بسیار دلنشین و جذابی به تصویر کشیده شده و جلوه گل های رنگی را چندین برابر کرده است.

پوستر دیواری سه بعدی بوستان گل

کاربرد پوستر سه بعدی طرح بوستان گل

همان طور که می بینید سایه بسیار زیبایی از گل ها و پرندگان در قسمت پس زمینه پوستر دیواری سه بعدی بوستان گل وجود دارد که محو بودن آن سبب شده این طرح، بسیار زیباتر جلوه کند و از شلوغی بیش اندازه آن جلوگیری شود.

پروانه ها همیشه تجلی بسیار زیبایی از طبیعت هستند، چرا که تنها در باغ و بوستان ها و در لابه لای گل ها چرخ می زنند و حضورشان در یک طرح، آن را طبیعی تر و زیباتر نشان می دهد و برای انسان این حس را خلق می کند که هم چون پروانه ها در لابه لای گل ها درحال پرواز کردن و بوییدن و لذت بردن از آنهاست.
یکی از بهترین کاربردهای این پوستر دیواری سه بعدی نصب آن در سالن پذیرایی، پشت دیوار تلویزیون و اتاق خواب است که می توان در قسمت پایین آن، میز تلویزیون، مبل و صندلی و یا تختخواب را قرار داد و از تمام فضای طراحی شده به بهترین نحو استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت این کاغذ دیواری طرح پوستر ، ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از پوستر دیواری بوستان گل

از مهمترین مزایای پوستر دیواری سه بعدی بوستان گل می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ