سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سه بعدی گل میمون

مشخصات پوستر دیواری سه بعدی گل میمون

طرح پوستر سه بعدی گل میمون، مانند این است که گل ها از دل زمینه سفید و صورتی بیرون زده اند و گویی کسی آن ها را از دنیای نقاشی به این دنیا وارد کرده است. وجود پروانه ها در کنار گل های زیبا باعث رمانتیک تر شدن فضا و زیبایی بیشتر آن می شود. تمام نقش ها، شبیه به نقاشی های ماهرانه ای هستند که انگار به صورت برجسته در آمده اند. رنگ ها به خوبی با هم ادغام شده اند و مرز بینشان تنها در نقش هایی است که کشیده شده و در رنگ آمیزی با هم تفاوت هایی دارند.
رنگ های ملایم و طراحی بسیار ظریف و مینیمال از ویژگی های این پوستر دیواری است که آن را در عین سادگی از طرح های تکراری جدا می کند. طرح های آبرنگی و سایه هایی که با دقت به کار گرفته شده اند، طرح را زیباتر جلوه می دهند. این کاغذ دیواری روی دیوار بسیار زیبا به نظر می رسد و اگر طرفدار پوستر دیواری های ساده هستید، می توانید از این کار زیبا در طراحی داخلی محیط مورد نظرتان استفاده کنید.

پوستر سه بعدی گل میمون

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی گل میمون

پوستر سه بعدی گل میمون بسیار زیبا و ظریف می تواند فضا را در نهایت سادگی بسیار تغییر دهد و یک سبک جدید در محیط خلق کند. رنگ های به کار رفته در آن تمی بهاره دارند و طیف رنگی شان بسیار ملایم و زیباست. شما به راحتی می توانید این محصول را با فضای داخلی بنفش، قهوه ای، سفید، یاسی و سرخابی ست کنید.
این پوستر دیواری سه بعدی، قابل استفاده در سالن پذیرایی، اتاق خواب، کلاس های خصوصی، فضا های شیک و خاص، هتل ها و سالن های زیبایی و آرایشی می باشد. برای اطلاع از قیمت پوستر سه بعدی گل میمون ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از پوستر دیواری سفارشی گل میمون

از مهمترین مزایای پوستر سه بعدی گل میمون می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ