سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کاغذ دیواری کودک طرح مزرعه حیوانات

مشخصات پوستر دیواری کودکانه مزرعه حیوانات

کاغذ دیواری کودکانه مزرعه حیوانات طرحی با استانداردهای تصویر سازی مربوط به کودکان است. در این پوستر دیواری، چهار کاراکتر حیوان وجود دارد که از پشت خانه ها و تپه های کوچک سر بیرون آورده اند. این حیوانات در یک مزرعه کوچک زندگی می کنند و این خانه های کوچکی که پشت آن ها ایستاده اند، به احتمال زیاد مربوط به حیوانات یا پرندگانی مثل مرغ و خروس ها هستند.
این مزرعه پر از حیوانات مختلف است که هر کدام کاری انجام می دهند و زندگی در مزرعه ای زیبا را تجربه می کنند. گاو قهوه ای و خوک صورتی هر روز در مزرعه گردش می کنند و به بقیه حیوانات کمک می کنند. گربه کوچولوی ناقلا هر روز سر به سر مرغ و خروس ها می گذارد. در مزرعه حیوانات انواع سبزیجات و غلات کاشته شده تا غذا برای زمستان داشته باشند.

بچه ها شما هم دوست دارید در این مزرعه زندگی کنید؟ به نظر شما در این مزرعه چه حیوانات دیگری زندگی می کنند؟
پدر و مادرهای عزیز به رویاها و تخیلات فرزندتان احترام بگذارید و آن ها را در جهت مثبت هدایت کنید و با این کار گام مهمی در تربیت و روح و روان آن ها بردارید. به یاد داشته باشید که تاثیر تصاویر بر ذهن کودک بسیار بالاست و می تواند در انتقال معانی و مفاهیم به آن ها بسیار موثر باشد.

کاغذ دیواری کودکانه مزرعه حیوانات

کاربرد کاغذ دیواری کودک طرح مزرعه حیوانات

اگر دوست دارید با ماجراجویی های مزرعه حیوانات همراه شوید، این کاغذ دیواری کودکانه مزرعه حیوانات گزینه مناسبی برای اتاق فرزند شماست. به همراه کودک خود قصه های این مزرعه را پیدا کنید و برای یکدیگر تعریف کنید تا قدرت بیان و ارتباط گیری او افزایش پیدا کند.
این پوستر دیواری کودک یک انتخاب مناسب برای اتاق خواب کودکان، مهد کودک ها، خانه های بازی و حتی شهربازی ها است. این محصول زیبا می تواند برای کلاس های درسی مثل کلاس زبان و کلاس های سرگرمی کودکان مناسب باشد و محیط را به یک فضای شاد تبدیل کند.

رنگ های این کار بسیار گرم و شاد هستند، شما می توانید برای هماهنگی این کاغذ دیواری با محیط اطرافتان، آن را با رنگ های خنثی مانند سفید و کرم و طرح های ساده ست کنید. برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری کودکانه مزرعه حیوانات اندازه و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد .

مزایای استفاده از کاغذ دیواری پوستری مزرعه حیوانات

از مهمترین مزایای کاغذ دیواری کودکانه مزرعه حیوانات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ