سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کاغذ دیواری کودک طرح شادی ماهی ها

مشخصات کاغذ دیواری کودکانه شادی ماهی ها

کاغذ دیواری پوستری شادی ماهی ها، نمونه ای از طرح هایی است که به جهان انتزاعی و خیالی کودکان جان می دهد. این زیبای دوست داشتنی با ادغام آسمان و دریا همراه خوبی برای رویاهای کودکانه فرزند شماست. ماهی ها در این کاغذ دیواری، سر از آب بیرون آورده و آسمان را در می نوردند و به دریای زیبا باز می گردند. دیدار ماهی ها و پرندگان می تواند داستان های شگفتی در خود داشته باشد.
امواج نا آرام دریا که به شکل دایره در آمده اند و تضاد ناآرامی و آرامش را به یک تعادل زیبا تبدیل می کند که به نوبه خود حیرت آور است. چه موجوداتی در پشت این امواج آبی زندگی می کنند و در زندگی پشت دریاها چه می گذرد؟ همه این داستان ها برای رویاهای کودکانه می تواند گامی مثبت باشد.

کاغذ دیواری پوستری شادی ماهی‌ ها

کاربرد کاغذ دیواری کودک شادی ماهی ها

پدر و مادرهای عزیز توصیه می شود به رویاهای کودکانه فرزندتان گوش دهید، چه بسا در بسیاری از این خیال ها آینده و استعداد آن ها نهفته باشد و حتی بعضی اوقات این رویاها، مشکلات، ترس ها و استرس های کودک شما را بازگو کنند که می تواند به شما در جهت رفع مشکلات و ایجاد محیطی امن برای فرزندتان کمک کند.
این پوستر دیواری کودک برای اتاق خواب کودکان، خانه های بازی، مهد کودک ها و بسیاری از جاهایی که کودکان در آن حضور دارند و رفت وآمد می کنند انتخاب درستی است. این پوستر دیواری زیبا با ترکیب رنگی مناسب خود می تواند با بیشتر رنگ ها به راحتی هماهنگ شود.

همچنین استفاده از شکل هندسی دایره با ترکیبی از رنگ های آبی می تواند در ایجاد آرامش تاثیر بسزایی داشته باشد. شکل هندسی دایره نیز نمادی از چرخه زندگی و حرکت است. برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پوستری شادی ماهی ها اندازه و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد .

مزایای استفاده از پوستر دیواری سفارشی شادی ماهی ها

از مهمترین مزایای کاغذ دیواری پوستری شادی ماهی ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ