سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای

مشخصات پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای

پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای، طرح گل هایی با رنگ تیره روی زمینه ای روشن را نشان می دهد که این تضاد رنگی در کنار سایه زنی و طراحی خاص، باعث به چشم آمدن بیشترِ گل ها و شاخ و برگشان می شود و در نهایت یک طرح سه بعدی را پیش روی ما می گذارد.
تمامی جزئیات از رنگ بندی گرفته، تا طراحی شکل گل ها به گونه ای در نظر گرفته شده است که بتوان از این کاغذ دیواری، در مکان های مختلف که با دکوراسیون های متفاوت تزئین شده اند، بهره برد. ساقه های سیاه و برجسته، برگ های طلایی و برگ های طوسی در کنار دانه های مسی داخلشان همگی رنگ بندی تیره و فضای رسمی را یاد آوری می کنند.

پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای

کاربرد کاغذ دیواری پوستری سه بعدی گل فرفره ای

به رنگ بندی متفاوت این گل ها توجه کنید، همه ما از گل ها توقع داریم رنگ هایی شاد و لطیف داشته باشند، اما در طراحی پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای، پا از محدودیت ها فراتر گذاشته شده و گل های فلزی با رنگ طوسی و مشکی خود به همراه برگ های طلایی تفاوتی عجیب در ذهن شما ایجاد می کند.

قرارگیری این گل ها بر روی زمینه ملایم آن سه بعدی بودنش را بیشتر نشان می دهد و فضا را پر نور و جذاب می نماید. برای ست کردن این پوستر دیواری سه بعدی با محیط، می توانید از رنگ های قهوه ای، مسی و زرشکی کمک بگیرید.
این پوستر دیواری
 را در یکی از دیوارهای اتاق خواب نصب کنید و مابقی فضا را با رنگ های روشن بپوشانید تا یک اتاق خواب لوکس داشته باشید. همچنین در قسمت هایی مانند پشت تلویزیون در اتاق تلویزیون، نشیمن و پذیرایی هم می توانید این شاهکار هنری را نصب کنید. برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری سفارشی گل فرفره ای

از مهمترین مزایای پوستر دیواری سه بعدی گل فرفره ای می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ