سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سه بعدی طرح جنگل رویایی

مشخصات پوستر دیواری سه بعدی جنگل رویایی

به پوستر دیواری سه بعدی جنگل رویایی نگاه کنید، یک طرح تقریبا واقعی از درختان سر به فلک کشیده، در جنگلی که شما را به رویاهای دور می برد، در آن نقش بسته است. رطوبت و هوای شرجی جنگل به نحوی است که احساس می کنید همین حالا در آن حضور دارید.

پرنده های زیبا در کنار گوزن های پر جنب و جوش نشانی از زندگی را برای شما به ارمغان می آورند. این پوستر دیواری سه بعدی به قدری زنده و طبیعی است که قرار گرفتن آن در هر محیطی انرژی های مثبت زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پوستر دیواری سه بعدی جنگل رویایی

کاربرد کاغذ دیواری پوستری جنگل رویایی

ست کردن پوستر دیواری سه بعدی جنگل رویایی در هر محیطی کاری آسان و جذاب است. رنگ های ملایم و طبیعی به کار رفته در این کار به همراه تصاویری از پرنده ها و حیوانات دست شما را برای ست کردن محیط باز می گذارد. برای اینکه بتوانید نتیجه بهتری از قرار گیری این پوستر سه بعدی در محیط داشته باشید، بهتر است از المان های چوبی یا صندلی هایی که طرح تنه درخت است استفاده کنید.

در قسمت هایی مانند پرده ها یا فرش بهتر است از تعداد کمتری از رنگ ها استفاده نمایید و در قسمت های مختلف رگه هایی از کرم و قهوه ای را با هم به کار بگیرید تا جلوه محیط در کنار این رنگ ها بیشتر شود.
برای بهتر دیده شدن این پوستر دیواری در محیط بهتر است از تزیینات شلوغ یا پر زرق و برق استفاده نکنید تا بیشتر بتوانید به جلوه گری این طرح کمک کنید. این پوستر سه بعدی زیبا در قسمت های مختلفی مانند اتاق خواب، نشیمن، اتاق تلویزیون و محیط های کاری مختلف که در آنها جلوه ای از طبیعت وجود دارد قابل استفاده است. برای اطلاع از قیمت این کاغذ دیواری طرح پوستر ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری سفارشی جنگل رویایی

از مهمترین مزایای پوستر دیواری سه بعدی جنگل رویایی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ