سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پوستر دیواری سه بعدی طرح شاخه پر گل

مشخصات پوستر دیواری سه بعدی طرح شاخه پر گل

اگر پوستر سه بعدی شاخه پر گل را بر دیوار منزل یا محل کار خود داشته باشید، شما هر روز با نگریستن به آن حس ناب زیستن در طبیعت را تجربه خواهید کرد، تلفیق رنگ طلایی و کرم در این کاغذ دیواری منظره محشری را پدید آورده است. گویی یک تک شاخه پر از گل از پنجره اتاق سر به تو آورده و به منزل شما سرک کشیده است. انگار پروانه های کوچک و زیبا می خواهند به اتاق شما بیایند و اندکی چند بر شانه شما بنشیند.
از این طرح نه تنها می توان در پذیرایی استفاده کرد، بلکه با نصب بر دیوار اتاق خواب نیز می توان حس آرامش را تجربه کرد. توصیه می شود از این پوستر دیواری سه بعدی در اتاق خواب تنها برای یک دیوار بزرگ استفاده نمایید و دیوار های دیگر را طرح ساده ای از رنگ های پس زمینه این کار بزنید.

برای ست کردن این پوستر دیواری که سبک آن سه بعدی معرفی شده است، می توانید از مبلمان سلطنتی استفاده کنید. ترکیب رنگ های روشن به شما این اجازه را می دهد تا از هر طیف رنگی که دلتان می خواهد بجز رنگ کرم و قهوه ای در دکوراسیون خود استفاده کنید.

پوستر سه بعدی شاخه پر گل

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی شاخه پر گل

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از پوستر دیواری طرح دار برای دیوار پشت تلویزیون استفاده می کنند، چرا که تلویزیون، تقریبا یکی از مهم ترین لوازم در منزل است که چشم های زیادی را به سمت خود جذب می کند. شما می توانید از پوستر سه بعدی شاخه پر گل، برای دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید تا هر لحظه هنگام تماشای تلویزیون گل ها و شکوفه ها به شما آرامش ارائه دهند.

البته با توجه به نوع سلیقه و دیزاین محیط، شما می توانید از این پوستر دیواری در اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و یا حتی محیط های کاری با زمینه شغلی خاص مانند سالن زیبایی، مراکز ماساژ و ... استفاده نمایید. برای اطلاع از قیمت پوستر سه بعدی شاخه پر گل  ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از پوستر دیواری سفارشی شاخه پر گل

از مهمترین مزایای پوستر سه بعدی شاخه پر گل می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ