سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کاغذ دیواری پوستری کلاسیک طرح گلریز

مشخصات پوستر دیواری کلاسیک گلریز

یکی از زیباترین و پرطرفدارترین طرح، در میان دنیای متنوعی از کاغذ دیواری های گل، پوستر دیواری کلاسیک طرح گلریز است که در بین خانم های خوش سلیقه جای خود را به خوبی باز کرده است. رنگ های شادی هم چون آبی و صورتی استفاده شده در این کار انرژی مضاعفی را به بیننده منتقل می کند که همین امر باعث می شود روز خود را پر انرژی شروع کنید. ریزه کاری ها و جزئیات به کار رفته در این پوستر دیواری به قدری با دقت صورت گرفته که تاثیر بسزایی بر روی آن گذاشته اند.

پوستر دیواری کلاسیک طرح گلریز

کاربرد کاغذ دیواری پوستری کلاسیک طرح گلریز

از پوستر دیواری کلاسیک طرح گلریز می توانید در اتاق خواب و یا اتاق کار خود نیز استفاده کنید. به دلیل تکرار یک پترن در این طرح، تقارن و توازن به راحتی ایجاد شده است. در کنار گلریزهای زیبا هم نقش و نگار هایی به چشم می خورد که در این پوستر دیواری کلاسیک ضروری بوده و به خوبی اجرا شده است.

رنگ فلت یا همان تخت استفاده شده در این محصول باعث شده تا طرح های ریز موجود در آن به خوبی و با وضوح به چشم بیایند. سایه روشن های ایجاد شده در طرح هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که باعث شده تا گل ها و نقش و نگار ها نیز واقعی به نظر برسند.
سبک استفاده شده در این پوستر دیواری از نوع کلاسیک است که امروزه در بازار بسیار به چشم می خورد و مخاطبان خاص خود را نیز دارد. با تمام تفاسیر گفته شده با خیال راحت از این کار زیبا استفاده کنید و دکوراسیون خود را به بهترین نحو ممکن چیدمان، طراحی و دیزاین کنید. برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری کلاسیک طرح گلریز ابعاد و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری سفارشی گلریز

از مهمترین مزایای پوستر دیواری کلاسیک طرح گلریز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ