سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کاغذ دیواری کودک روزهای برفی

مشخصات پوستر دیواری کودکانه طرح روزهای برفی

آیا دوست دارید قصه کاغذ دیواری کودک روزهای برفی را با هم بخوانیم؟
خانواده سنجاب در جنگل های گرمسیر زندگی می کردند و به آن آب و هوا عادت کرده بودند، وقتی که آقای سنجاب برای ماموریت کاری جدید به شهر سردی که چند ماه از سال برفی است فرستاده شد، سنجاب کوچولو گریه کرد و گفت دوست ندارد به آنجا برود. اوایل بی قراری می کرد اما وقتی دید حتما باید بروند و اگر نرود باید از خانواده اش جدا شود، قبول کرد با آن ها به شهر برفی برود.
وقتی به آنجا رسیدند از اتاقش بیرون نمی آمد و با همه قهر بود، یک روز از پنجره بیرون را دید و دید بچه ها در حال درست کردن آدم برفی هستند، مادرش هم خواهر و برادرانش را به برف بازی برده بود و او زمانی که به خیابان رفت همان روز عاشق برف بازی شد و دوستان زیادی پیدا کرد. این پوستر دیواری با طرح خاص و کارتونی اش می تواند فضایی شاد و دوست داشتنی را برای فرزندان شما فراهم سازد

کاغذ دیواری کودک روزهای برفی

کاربرد کاغذ دیواری کودک روزهای برفی

کاغذ دیواری کودک روزهای برفی با رنگ هایی ملایم و در عین حال شاد، فضای بسیار جذابی را برای محیط زندگی کودک فراهم می کند. برای اینکه بتوانید بهره بیشتری از فضایی که این کاغذ دیواری را در آن نصب می کنید، ببرید، بهتر است با ست کردن مناسب رنگ ها به یک دکوراسیون تمام و کمال برای اتاق کودک برسید.

اولین گزینه ای که هم برای روشن تر شدن فضا مناسب است و علاوه بر آن محیط را نورانی تر نشان می دهد سفید است. برای بخش هایی مانند پرده ها یا روتختی رنگ سفید را با رگه هایی از سبز کم رنگ استفاده نمایید و در سایر بخش ها می توانید رنگ زرد یا قهوه ای را بکار ببرید.
این پوستر دیواری کودک گزینه مناسبی برای اتاق خواب کودک، مهد کودک ها، پیش دبستانی ها و کلاس های آموزشی مربوط به کودکان است.
 برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری کودک روزهای برفی 
اندازه و جنس مورد نظر خود را در کادر بالا وارد نمائید تا مبلغ طبق ابعاد دلخواه شما محاسبه گردد .

مزایای استفاده از پوستر دیواری با ابعاد دلخواه روزهای برفی

از مهمترین مزایای کاغذ دیواری کودکانه روزهای برفی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • گارانتی 24 ماهه ماندگار بومرنگ
  • مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر تابش خورشید
  • ضد آب
  • قابل شستشو با مواد شوینده
  • کیفیت بالا در مواد اولیه و چاپ